Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zakłady Usługowe Południe

ZINTEGROWANA POLITYKA JAKOŚCI  I ŚRODOWISKOWA

 

Podstawowym zadaniem Zakładów Usługowych „POŁUDNIE”  Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwa Usługowego „POŁUDNIE II”  Sp. z o.o. jest realizacja usługi zgodnej
z oczekiwaniami Klientów. Realizujemy to, poprzez rolex imitacion proponowanie im usług na najwyższym poziomie z uwzględnieniem ich potrzeb oraz bieżących i prognozowanych trendów w branży utrzymania czystości oraz w zakresie usług rewidenckich.

 

Ponosimy odpowiedzialność za stały rozwój naszych usług pod względem technologicznym, stosowanie nowych rozwiązań, które wpływają na jakość wykonywanych prac Zobowiązujemy się również do ciągłego doskonalenia naszych usług.

 

Do realizacji naszych zobowiązań dążymy poprzez:

 

  • Przestrzeganie przepisów i regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz innych wymagań dotyczących działalności, produktów i usług realizowanych przez naszą spółkę.
  • Prowadzenie racjonalnej i bezpiecznej dla środowiska gospodarki odpadami poprzez ich segregację i przekazywanie do wtórnego odzysku lub unieszkodliwiania wyspecjalizowanym podmiotom gospodarczym.
  • Doskonalenie procesów i działań na relojes de imitacion rzecz zmniejszania i zapobiegania zanieczyszczeniu środowiska poprzez oszczędne gospodarowanie mediami tj. wodą i energią elektryczną.
  • Podnoszenie świadomości, poczucia odpowiedzialności i zaangażowania pracowników w zakresie jakości usługi i ochrony środowiska poprzez szkolenia.
  • Reagowanie na potrzeby Klienta oraz uwzględnianie szczegółów technologicznych realizowanych usług przed podpisaniem oraz w trakcie trwania umowy.
  • Utrzymywanie ustalonej pozycji na rynku usług i jego rozszerzanie.
  • Ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem w oparciu      o normy PN-EN ISO 9001:2009 - PN-EN ISO 14001:2005
  • Zintegrowana Polityka Jakości i Środowiska realizowana w naszej spółce jest znana i dostępna naszym Zleceniodawcom.
  • Zarząd, kadra kierownicza, pracownicy spółek zobowiązują się i ponoszą odpowiedzialność za realizację niniejszej Polityki.

 

Prezes Zarządu Zakładów Usługowych „POŁUDNIE

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usługowego „POŁUDNIE II”


Kraków, dn. 01.09.2013.             

WYDANIE NR „ E”

 

© 2008 Południe sp. z o.o.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone.repliki zegarków
 
rolex replika zegarki repliki created by LMD.pl